Skarpetki dziecięce kolorowe MANY MORNINGS Truskawki

Skarpetki dziecięce kolorowe MANY MORNINGS Truskawki - Truskawki
Skarpetki dziecięce kolorowe MANY MORNINGS Truskawki - Truskawki
Cena: 20,00
Nowość
Producent: Many Mornings
Koszt wysyłki: 0 zł (?)
Wybierz kolory i rozmiary
Rozmiar Kolor Dostępność Zamawiana ilość
23-26 Truskawki 3

27-30 Truskawki 8

31-34 Truskawki 8

 

Skarpety Many Mornings KIDS, model: Truskawki.

Są prawie tak słodkie, jak pierwsze słowo. Są prawie tak rozkoszne pierwszy uśmiech. Skarpetki dla dzieciaków w truskawkowe wzory to idealny prezent dla każdego małoletniego słodziaka.

Skarpetki zostały wykonane z najwyższej jakości przędzy bawełnianej, dzięki temu są miękkie i przyjemne dla skóry dziecka. Doskonała grafika i niezwykła dbałość o szczegóły wywoła uśmiech na twarzy każdego maluszka.

Inne modele dziecięce znajdują się TUTAJ

Skarpety dla dorosłych kliknij TUTAJ

 

Skarpety Many Mornings to "fuzja dziesięcioletnich doświadczeń polskiego włókiennictwa, regionalnych pasji i unikalnego podejścia do designu. Doceniamy wysoką jakość, dlatego korzystamy w produkcji z najlepszych surowców. Inspiracje do tworzenia naszych skarpet czerpiemy ze wszystkiego, co nas otacza. Spotkań z przyjaciółmi, nowych doznań, licznych podróży… Tworzymy skarpetki takie, jakie sami chcemy nosić. Jest to dla nas przede wszystkim frajda, którą chętnie się dzielimy."

 

SHARE A PAIR!

W Many Mornings chcemy dzielić się radością i pomagać potrzebującym. Kupując parę skarpet, my przekazujemy drugą do domów dziecka, bezdomnym i innym osobom, które nie mogą sobie pozwolić na skarpetki.

 

Skład:

  • 80% Bawełna,
  • 17% Poliamid,
  • 3% Elastan.

 

Nastopy.pl - Oficjalny dystrybutor na Polskę.