Maska OCHRONNA Rockbros Antywirusowa Antysmogowa + FILTRY

Maska OCHRONNA Rockbros Antywirusowa Antysmogowa + FILTRY - Maska
Maska OCHRONNA Rockbros Antywirusowa Antysmogowa + FILTRY - Maska
Stara cena: 99,99
Cena: 20,00
-80%
Producent: - Zobacz pozostałe modele
Koszt wysyłki: 0 zł (?)
Wysyłka: 1-2 dni robocze
Najniższa cena z 30 dni przed rabatem: 25,00
Wybierz kolory i rozmiary
Rozmiar Kolor Dostępność Zamawiana ilość
Uni Maska 28

MASKA WIELORAZOWA OCHRONNA CERTYFIKAT CE ROCKBROS - 3 FILTRY KN95

FILTR - KN95/FFP2 - HEPA o dużej skuteczności filtrowania (łatwiejszy w oddychaniu niż KN99 - które to stosuje się w środowisku przemysłowym o znacznym zapyleniu)

Model: Rockbros LF2014-1

Filtr : HEPA z węgiel aktywnym zatrzymuje szkodliwe zanieczyszczenia w postaci pyłów PM 10 i PM 2.5PM 2,5, P10

Certyfikacja: CE 

Kolor: czarny

Rozmiar: jeden rozmiar (Męski i Damski - regulacja rzepem)

Zastosowanie: wszędzie, sport, jazda na rowerze, itp

W zestawie: maska + 3 filtry (w sumie)

Przydana w czasach Smogu oraz zagrożenia Wirusem. Chroni przed dostawaniem się do Twojego organizmy pyłów i wirusów obecnych w powietrzu - szczególnie dużych, niestety POLSKICH miast.

Czas użytkowania: Maska może być używana przez co najmniej dwa lata. (jeśli filtr jest czarny lub uszkodzony, należy go wymienić w odpowiednim czasie - zalecenie 25-40 godzin użytkowania). Na czas użytkowania filtra mają wpływ czynniki takie jak budowa ciała, wiek, wzrost, poziom wysiłku fizycznego.

Przy 1,5 godzinie użytkowanie dziennie filtr powinien starczyć na miesiąc.

FILTR KN95/FFP2

Filtry z węglem aktywnym, które zatrzymują szkodliwe zanieczyszczenia w postaci pyłów PM 10 i PM 2.5 oraz mikroorganizmów, alergenów, spalin, pyłków roślin, kurzu, dymu tytoniowego i ponad 130 innych często toksycznych substancji.

Filtr KN95 daje wystarczająco ochronę w stosunku do całodziennego użytkowania, bez utrudniania oddychania.

 

Budowa:

  • Maska przeciwpyłowa zawiera filtr, który można wymienić KN95.
  • Regulowany klips na nos: maskę można z łatwością dopasować do nosa i do różnych kształtów twarzy. Mostek nosowy może pomóc skutecznie uszczelnić twarz przed gazami spalinowymi, kurzem, chemikaliami, cząsteczkami, pyłkami, dymem i oparami.
  • Płynne oddychanie: podwójne jednokierunkowe zawory oddechowe umożliwiają łatwe uwalnianie ciepła i dwutlenku węgla i zapewniają równomierne oddychanie.
  • Maska ​​dopasowuje się do twarzy. Idealna do uprawiania sportów na świeżym powietrzu, takich jak jazda na rowerze, bieganie

Rockbros maska ​​sportowa i rowerowa. Skutecznie chroni drogi oddechowe przed szkodliwymi  zanieczyszczeniami w powietrzu:  przeciwko mikroorganizmom, alergenom, spalinom, pyłkom, kurzem, dymem tytoniowym i innym toksycznym substancjom.

Użyj maski, aby Twoje życie na zewnątrz było bezpieczniejsze. Wymienny filtr KN95 jest zintegrowany z maską. Możesz użyć dodatkowych filtrów na zapas.

 

Zestaw 5 filtrów N95 do maski dostępny [TUTAJ].