Kominiarka ANN na duże mrozy. Termoaktywna

Kominiarka ANN na duże mrozy. Termoaktywna - czarny
Kominiarka ANN na duże mrozy. Termoaktywna - czarny
Cena: 39,99
Producent: MarkoII - Zobacz pozostałe modele
Koszt wysyłki: 0 zł (?)
Wysyłka: 1-2 dni robocze
Ikona kod rabatowy 10% Zniżka z kodem: LUTY24
Wybierz kolory i rozmiary
Rozmiar Kolor Dostępność Zamawiana ilość
M czarny 36

L czarny 29

XL czarny 17

Kominiarka termoaktywna ANN MICROPOLAR z przedłużonym kołnierzem.

Kominiarka wyprodukowana z  Micropolaru DRY FAST z technialogią COOLMAX®, maska chroniąca twarz to oddychający materiał z jonami srebra MERYL SkinLife. Dzięki takiemu połączeniu kominiarka posiada właściwości antybakteryjne. Jest w pełni termoaktywna, ochroni Cię przed zimnem nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych. Produkt polecany dla narciarzy, snowboardzistów, motocyklistów i wszystkich aktywnych zimą!

 

Właściwości i cechy produktu:

 • Zapewnia maksymalne ciepło, dzięki użyciu termoaktywnego Micropolaru DRY FAST z technologią COOLMAX®.
 • Posiada właściwości antybakteryjne.
 • Dzięki zastosowaniu maski chroni twarz przed mrozem i wiatrem.
 • Doskonale układa się na głowie i idealnie przylega.
 • Płaskie szwy typu FLAT chronią przed uciskiem, po założeniu np. kasku.
 • Przedłużony kołnierz, pełni rolę szalika i zapewni ciepło Twojej szyi.
 • Krój dostosowany pod Gogle.

Kominiarka ANN dzięki zastosowanym materiałom zapewnia poczucie ciepła oraz nie pozwala na gromadzenie się na powierzchni głowy wilgoci. Model ten posiada właściwości antybakteryjne. W miejscu nosa i ust materiał MERYL SkinLife zapewnia swobodne i komfortowe oddychanie, bez osadzania się pary i wilgoci na kominiarce nawet podczas wysiłku fizycznego. Płaskie szwy typu FLAT chronią przed uciskiem, z powodzeniem możesz używać naszej kominiarki pod najbardziej dopasowanym kaskiem.

 

Rozmiarówka:

Rozmiar Obwód głowy [cm]
S 51-54
M 55-58
L 58-61

Jak dbać o produkt?

 • Pranie w temperaturze nieprzekraczającej 40°C,
 • Nie wybielać,
 • Suszyć w pozycji pionowej,
 • Nie prasować,
 • Nie czyścić chemicznie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Zapewnia dużą ciepłotę głowy oraz nie pozwala na gromadzenie się na jej powierzchni wilgoci.
 • Właściwości ANTYBAKTERYJNE Dodatkowo zastosowany w 80% kominiarki materiał COOLMAX daje ciepłotę głowy i brak wilgoci, a w miejscu nosa i ust materiał MERYL SkinLife zapewnia swobodne i komfortowe oddychanie - bez osadzania sie pary i wilgoci na kominiarce - podczas nawet wysiłku fizycznego.
 • Kominiarka doskonale się układa na głowie i przylega do niej (bez jakichkolwiek fałd czy karbów). Płaskie szwy typu FLAT chronią przed uciskiem, po założeniu np: kasku.
 • Nadaje się doskonale pod wszelkiego rodzaju kaski (narciarskie, snowboardowe, motocyklowe itp.), również świetnie się spisuje samodzielnie na głowie, zapewniając ciepło całej głowy i szyi - szczególnie w zimnych trudnych warunkach, dając komfort użytkownikowi. Zapewnia również zamaskowanie twarzy osobie noszącej.
 • Nasza firma MARKO II jest producentem tych oraz innych kominiarek i gwarantujemy wysoka jakość stosowanych materiałów, oraz jakość wykonania potwierdzona wieloletnim doświadczeniem oraz zadowoleniem klientów.

 

 

 

 

 

balaclava marko2

 

 

 

 

MICROPOLARY Tecnopile Micro i COOLMAX są dzianinami poliestrowymi (micropolary) przeznaczonymi na ciepłą bieliznę, do kontaktu z ludzką skórą - renomowanej włoskiej firmy (najdroższe miclopolary w swojej klasie !!!). Z wyjątkiem części przedniej nos + usta pokrywają one całą kominiarkę. Zapewniają one ciepłotę ciała oraz świetną izolację termiczną przy bardzo małej masie własnej. Dodatkowo użycie technologii COOLMAX firmy DuPont, zapewnia bardzo szybkie odprowadzanie potu podczas nawet wzmożonego wysiłku i sprawie że kominiarka schnie błyskawicznie. Dzięki miękkości i elastyczności oraz odporności na pikling, doskonale zachowuje się w użytkowaniu. Łatwość prania i szybkość schnięcia, stawia ją wśród najlepszych w tym rodzaju.

 

Szacowany zakres schnięcia materiału COOLMAX, w porównaniu z innymi materiałami (w tych samych warunkach)

 

 

! Oryginalność stosowanego przez nas Micropolaru Coolmax !

O oryginalności i jakości stosowanego przez nas, firmę: Marko II materiału Coolmax świadczy wydany nam przez producenta pisemny certyfikat:

czarny
 • MERYL SkinLife :

 


balaclava marko2

 

 

Dzianina MERYL SkinLife (materiał oddychający) to specjalna konstrukcja splotów kanałowej przędzy poliestrowej, znajdująca się na obszarze ust i nosa co zapewnia:
- swobodne oddychanie, nawet podczas dużego wysiłku fizycznego,
- nie osadza się na nim pary i wilgoć podczas użytkowania,
- bardzo dobra przewiewność,
- materiał daje przyjemne uczucie miękkości, świeżości i suchości.


Specjalistyczny poliester zawierający w swoim składzie JONY SREBRA (dziś nieodzowny dodatek do odzieży, dezodorantów, proszków), regulujące i odpychające wilgoć z dala od odzieży. Stosujemy najbogatszy i najdroższy skład tego materiału - co zapewnia właśnie najwyższe właściwości.

 

 

 

Materiał MERYL SkinLife - dostosowuje się do naturalnego PH ludzkiej skóry, dzięki temu ma właściwości ANTYBAKTERYJNE

 

 

 

 

Materiał Kominiarki MICROPOLAR BEZPIECZNY dla ludzi i środowiska naturalnego !
potwierdzają to dwa przyznane mu CERTYFIKATY !
patrz poniżej

 

 • Bluesign :

 

 


bluesign nastopy.pl

 

Bluesign® jest jedynym niezależnym standardem który gwarantuje, że produkty są wolne od szkodliwych substancji. Produkty posiadające certyfi kategorii Bluesign® są rygorystycznie testowane i mogą zawierać tylko elementy które są bezpieczne dla ludzi i środowiska naturalnego. Więcej informacji można uzyskać pod adresem www.bluesign.com

 

 • Oeko-Tex Standard 100 :

 


 

Oferowana przez nas kominiarka MICROPOLAR spełnia również wymogi związane z certyfikacją Oeko-Tex Standard 100. System Oeko-Tex (www.oeko-tex.com) potwierdza fakt, że wszystkie produkty certyfikowane są wolne od substancji szkodliwych dla zdrowia !!!. Świadczy to o tym, że produkt ten przestrzega wszystkich przepisów, norm oraz standardów.