Reklamy puszczane w telewizji na Święta 2014r z całą pewnością namawiają Państwa do – nie kupowania skarpet jako prezentu świątecznego. Idąc dalej, przekaz w tych spotach prezentowany ukazuje zdziwienie i rozgoryczenie osób które takie skarpety dostały ?. Za to wg. tych reklam kupić należy telewizor, telefon komórkowy, abonament sieci internetowej, itp. Czyli w większości przypadków przedmioty bardzo drogie, usługi wiążące Cie kredytem, czy abonamentem kilkuletnim !.

 

Natomiast, prezentów świątecznych i osób które mają je od nas otrzymać może być bardzo dużo. Zazwyczaj dla nich nie poświecimy się kredytem, czy zrobimy tak „daje Ci telefon ale płać sobie abonament”. Oczywiście można np:. Mamie kupić telewizor, bo od trzech lat skarży się, że jej telewizor kineskopowy nie odbiera już jak należy, a sama sobie nowszego nie kupi. Ale takie prezenty robi się jednak dość wyjątkowo i od czasu do czasu. Prezent to przedmiot rozsądny, dający radość osobie obdarowanej i według możliwości osoby obdarowującej.

 

Boją się Ci wszyscy wielcy tych skarpet, gdyż są: tanie, sprytne, ciepłe, sportowe, wzorzyste, narciarskie, długie, oddychające, termo aktywne,…., itp. Ludzie od dawna już wiedzą, że skarpety to prezent mały wręcz doskonały. Oczywiście nie wypada dawać  ich cyklicznie co roku 😉

Ale dlaczego nie kupić pod choinkę dla bliskich nam osób, dobrych skarpet w nastopy.pl ;), z pakowaniem na prezent i wysyłką całkiem GRATIS. ?!!!

 

Pozdrawiamy,

Mikołaje z NASTOPY.pl 🙂