Z początkiem lata postanowiliśmy wprowadzić do oferty skarpety wytwarzane w technologii PURISTA. Jest to specjalne traktowanie skarpet w procesie produkcji, polegające na nakładaniu antybakteryjnej apretury – PURISTA – dzięki czemu skarpety , przez dłuższy czas utrzymują stopy w neutralnym zapachu.

 

Technologia dobrze rozwinięta na zachodzie, stosowana głównie przy produkcji wysokogatunkowej pościeli (aby podczas snu pościel się nie przepacała- rozwiązanie szczególnie chwalone latem), w Polsce od pewnego czasu raczkowała. Po otrzymaniu wielu sampli zdecydowaliśmy się na wybór produktów firmy ReginaSocks. Oprócz pełnej gamy korzyści płynących z Puristy są dodatkowo bezuciskowe i bardzo dobrze wykończone. Regina jako pierwsza firma w Polsce otrzymała certyfikat i licencje na produkcję pod logiem Purista.

Po pierwszym miesiącu sprzedaży skarpety nie tyle okazały się alternatywą dla tak bardzo cenionych przez naszych klientów skarpet zdrowotnych DEOMED(kliknij), ale stanowią dla nich idealne uzupełnienie.

PURISTA w naszej ofercie to:

Stopki(kliknij)

Cienkie Bezuciskowe(kliknij)

Klasyczna Garniturowa(kliknij)

Zachęcamy do wypróbowania, gdyż hasło 'FRESHER FOR LONGER’ naprawdę się sprawdza:)