Skarpetki dziecięce kolorowe MANY MORNINGS Sloth Life Kids

Skarpetki dziecięce kolorowe MANY MORNINGS Sloth Life Kids - Sloth Life Kids
Skarpetki dziecięce kolorowe MANY MORNINGS Sloth Life Kids - Sloth Life Kids
Cena: 10,50
-30%
Producent: Many Mornings - Zobacz pozostałe modele
Koszt wysyłki: 0 zł (?)
Wysyłka: 1-2 dni robocze
Cena regularna: 15,00
Najniższa cena z 30 dni przed rabatem: 15,00
Ikona kod rabatowy 20% Zniżka z kodem: HOT2024
Wybierz kolory i rozmiary
Rozmiar Kolor Dostępność Zamawiana ilość
23-26 Sloth Life Kids 3

 

Skarpety Many Mornings KIDS, model: Sloth Life Kids

Oto nowy model dla naszych milusińskich leniuszków, którzy (w sumie jak wielu z nas) nie znoszą wczesnych pobudek, cenią dobre drzemki i niekoniecznie lubią się przemęczać. Dziecięce skarpetki z uroczymi leniwcami to doskonały sposób na oswojenie szarego poranka!

Skarpetki ze zwierzątkami dla dzieci to jednak nie tylko uroczy dodatek – wykorzystaj je jako pretekst do przekazania botanicznych ciekawostek i zainteresowania malucha niezwykłym światem zwierząt. Leniwiec – ze względu na stosunkowo nieskomplikowany tryb życia – będzie idealny na pierwszy ogień (lub na pierwszą drzemkę)!

Inne modele dziecięce znajdują się TUTAJ

Skarpety dla dorosłych kliknij TUTAJ

Skarpety Many Mornings to "fuzja dziesięcioletnich doświadczeń polskiego włókiennictwa, regionalnych pasji i unikalnego podejścia do designu. Doceniamy wysoką jakość, dlatego korzystamy w produkcji z najlepszych surowców. Inspiracje do tworzenia naszych skarpet czerpiemy ze wszystkiego, co nas otacza. Spotkań z przyjaciółmi, nowych doznań, licznych podróży… Tworzymy skarpetki takie, jakie sami chcemy nosić. Jest to dla nas przede wszystkim frajda, którą chętnie się dzielimy."

 

SHARE A PAIR!

W Many Mornings chcemy dzielić się radością i pomagać potrzebującym. Kupując parę skarpet, my przekazujemy drugą do domów dziecka, bezdomnym i innym osobom, które nie mogą sobie pozwolić na skarpetki.

 

Skład:

  • 80% Bawełna,
  • 17% Poliamid,
  • 3% Elastan.