Say Cheese! Todo Socks, Zdjęcia, Aparat, Kolorowe Skarpetki

Say Cheese! Todo Socks, Zdjęcia, Aparat, Kolorowe Skarpetki - Say Cheese!
Say Cheese! Todo Socks, Zdjęcia, Aparat, Kolorowe Skarpetki - Say Cheese!
Cena: 14,00
-60%
Producent: Todo Socks - Zobacz pozostałe modele
Koszt wysyłki: 0 zł (?)
Wysyłka: 1-2 dni robocze
Cena regularna: 34,99
Najniższa cena z 30 dni przed rabatem: 10,50
Wybierz kolory i rozmiary
Rozmiar Kolor Dostępność Zamawiana ilość
35-38 Say Cheese! 38

39-42 Say Cheese! 86

43-46 Say Cheese! 25

Kolorowe skarpetki dla fana fotografii. Say Cheese świetnie pasują zarówno do eleganckich, jak i casualowych stylizacji.

Komu przypadną do gustu te niesamowicie wesołe, długie skarpety? Każdemu, kto od dzieciństwa fotografował ulotne chwile. Uśmiechniętą ciocię Krysie, babcię tulącą się do swego zięcia, wujka w stroju do joggingu. Niezły z niego aparat! Tu naświetli, tam przyciemni i wnet cała rodzina wychodzi dobrze nawet na zdjęciach. Z czasem zauważył, że fotografia, to coś więcej niż tryb automatyczny i wtedy się zaczęło... Skarpety Say Cheese poprawią Twój paranek i przypomną o tym, co jest w życiu ważne! A co? Oczywiście, że aparaty i piekne zdjęcia! Już teraz możesz je podziwiać na swoich stopach.

Co prezentują skarpety Say Cheese?

Zwariowane skarpety Say Cheese utrzymane są w stonowanej, a jednocześnie atrakcyjnej kolorystyce. Na skarpetkach nie do pary widnieje motyw lampy fotograficznej, kliszy, aparatów oraz oka będącego symbolem fotograficznego talentu. Ten model skarpetek Todo Socks doskonale oddaje pasuję użytkownika, a więc fotografię. Na spodniej stronie skarpet widnieje zabawny napis Say Cheese, który świetnie prezentuje się po podniesieniu stopy.

Todo SOCKS, to polska marka produkująca kolorowe skarpety nie do pary. Nasze modele charakteryzuje najwyższa jakość oraz niebanalne wzornictwo. Zabawne skarpetki, to idealny pomysł na prezent. Skarpety TODO zostały zaprojektowane i wykonane w Polsce z najwyższej jakości bawełny. Dobieraj skarpety do nastroju, zainteresowań, pory roku. Bojkotuj szarą rzeczywistość, przemierzając świat w kolorowych skarpetkach nie do pary. Nie bój się odmienności, to ona jest twórcą najlepszych pomysłów. TODO SOCKS to rewolucyjna marka, która łączy niepoprawnych optymistów.

Skład wesołych skarpet TODO SOCKS SAY CHEESE

  • 80 % Bawełna,
  • 17% Poliamid,
  • 3 % Elastan.

Jak dbać o kolorowe skarpety Say Cheese?

  • Pierz skarpety maksymalnie w 30 stopniach.
  • Susz wesołe nie do pary w pozycji pionowej.
  • Nie susz skarpet TODO SOCKS bębnowo.
  • Poświęć czas na relaks, nie prasuj kolorowych skarpet :)
  • TODO SOCKS nie lubią wybielania.