Skarpety sportowe idealne do biegania Nowa Kolekcja ROYAL BAY (ponad kostkę) Energy HIGH-CUT Turkusowe

Skarpety sportowe idealne do biegania Nowa Kolekcja ROYAL BAY (ponad kostkę) Energy HIGH-CUT Turkusowe - turkusowy
Skarpety sportowe idealne do biegania Nowa Kolekcja ROYAL BAY (ponad kostkę) Energy HIGH-CUT Turkusowe - turkusowy
Cena: 87,00
Producent: Royal Bay - Zobacz pozostałe modele
Koszt wysyłki: 0 zł (?)
Wysyłka: 1-2 dni robocze
Ikona kod rabatowy 8% Zniżka z kodem: MAJ8
Wybierz kolory i rozmiary
Rozmiar Kolor Dostępność Zamawiana ilość
36-38 turkusowy 27

39-41 turkusowy 16

42-44 turkusowy 17

Skarpetki sportowe,  ROYAL BAY®  Energy High-CUT

Skarpetki sportowe wysokie (HIGH CUT). Dzięki ergonomicznemu kształtowi skarpetki doskonale się dopasowują i zapewniają sportowcowi maksymalny komfort podczas każdej aktywności. Wzmocnienie w partii stopy amortyzuje wstrząsy i zapewnia stabilność stopy w bucie. Pleciony wzór opony aktywuje stopę, a dzięki małym kanalikom lepiej odprowadza wilgoć i ciepło.

Właściwości i cechy produktu:

ERGONOMICZNY KSZTAŁT

 • Dzięki anatomicznemu kształtowi produkt doskonale leży na swoim miejscu, dzięki czemu zwiększa komfort sportowca i efektywność kompresji.

MASAŻ STOPY I TŁUMIENIE WSTRZĄSÓW

 • Wypustki tłumią wstrząsy i zapewniają stabilność nogi w obuwiu, a dzięki powstałym kanalikom lepiej odprowadzają ciepło i przepuszczają powietrze, dodatkowo nieustannie delikatnie masują stopę. Uniemożliwiają ślizganie się stopy w bucie.

OCHRONA ŚCIĘGNA ACHILLESA

 • Wzmocniony materiał przyczynia się do wzmocnienia i ochrony ścięgna Achillesa, a jednocześnie zapewnia komfort cieplny.

KOMFORTOWY SZEROKI ŚCIĄGACZ

 • Ściągacz nie uciska, ale wystarczająco opina nogę, przez co zabezpiecza przed dostaniem się brudu do wnętrza skarpetki.

ANTYBAKTERYJNA POWŁOKA SANITIZED® SILVER

 • Jony srebra na powierzchni włókien przeciwdziałają rozwojowi niechcianych bakterii oraz grzybów. Działają jak dezodorant, powstrzymując powstawanie nieprzyjemnych zapachów.

ODPROWADZANIE WILGOCI (DeoSoft)

 • Specjalna technologia, która czyni materiał jeszcze delikatniejszym w dotyku, zapewniając natychmiastowe odprowadzanie wilgoci od ciała.

LYCRA® SOFT COMFORT

 • Zastosowanie miękkiej LYCRY® umożliwia lepsze dopasowanie produktu kompresyjnego do ciała sportowca. Rozciągliwość tej tkaniny we wszystkich kierunkach daje pewność, że produkt nie jest za ciasny, lecz komfortowy w użyciu. Efekt kompresji w naszych produktach zawdzięczamy właśnie użyciu elastycznego włókna LYCRA®.

OWIJANA LYCRA®

 • Włókno elastanu jest podwójne owinięte włóknem ochronnym tak, aby nie podrażniało wrażliwej skóry sportowca. Zastosowanie owijanej LYCRY®nie tylko poprawia komfort noszenia, ale także przedłuża żywotność produktu.

MIKROFIBRA

 • Produkty z mikrofibry są bardzo przyjemne w dotyku i znakomicie odprowadzają wilgoć.


 

Rozmiarówka:

 

Skład:

 • 90% Pad Nylon
 • 10% Lycra
 • biobójczy składnik aktywny: azotan srebra

 

Konserwacja:
Konserwacja produktów kompresyjnych ROYAL BAY