Mamy lato 2016, jak co roku w tym okresie zaczynamy mieć problemy z komarami, kleszczami i innymi gryzącymi owadami. Sam niedawno stałem się celem tych męczących stworzeń. W efekcie czego, kostki na lewej i prawej nodze miałem pogryzione. Pomijam wygląd, jak zapewne wiecie swędzenie i ciągłe drapanie się jest nieprzyjemne i uciążliwe. Bardzo szybko znalazłem preparaty aby załagodzić stan po ukąszeniu. Jednocześnie przypomniałem sobie o dwóch ciekawych skarpetach, które miałem nadzieje pomogą mi w ochronie przed ugryzieniami i ukąszeniami.

Pierwsze skarpety przeciw komarom, kleszczom i innym owadom to Mosquitostop bambusowe, które oferują kilka ciekawych funkcji. Poza podstawową czyli ochroną przed ukąszeniami, skarpetki te są wykonane z włókien bambusowych co daje nam komfort w postaci barku ucisku, dodatkowo skarpetki te są bezszwowe i oddychające. Jak działają takie skarpetki na komary, kleszcze i inne owady? Diabeł kwi w szczegółach, a konkretnie w specjalnej apreturze we włóknach skarpetki. Działa ona odstraszająco na owady, a dodatkowo działa antybakteryjnie.

Drugim produktem są skarpetki trekkingowe Outdoor Mosquitostop Deodorant szczególnie polecane dla osób aktywnych, lubiących spacery i wędrówki nad jezioro, do lasu, po górach czyli wszędzie tam gdzie w lecie możemy spotkać komary i kleszcze. Poza właściwościami odstraszającymi kleszcze i komary, skarpetki Outdoor Mosquitostop Deodorant posiadają unikalne właściwości termoaktywne. Dodatkowo nowoczesne włókna powodują, że stopy z jednej strony są chronione, a z drugiej maja zapewnione odpowiednie chłodzenie. Nie bez znaczenia dla osób lubiących dłuższe wycieczki będzie fakt, że skarpety trekkingowe Mosquitostop posiadają nieuwierający szew nad palcami. Specjalna apretura we włóknach skarpetki sprawia, że stopa dodatkowo chroniona jest przed zakażeniami bakteryjnymi i grzybiczymi zapewniając maksymalną higienę i komfort użytkowania.

Podsumowując mamy skarpety przeciw komarom, kleszczom i innym owadom Mosquitostop bambusowe szczególnie polecane osobom, które cenią zdrowe, lekkie skarpety z ograniczonym uciskiem. Drugi produkt szczególnie polecany jest dla osób aktywnych, skarpetki trekkingowe Outdoor Mosquitostop Deodorant to idealny produkt ograniczający do minimum ukąszenia i pogryzienia przez kleszcze i komary, jednocześnie zachowujący nowoczesne standardy dla skarpet trekkingowych.

Opisane produkty znajdziesz w sklepie – kliknij w poniższe linki:
Skarpety przeciw kleszczom i komarom – Mosquitostop bambusowe

Bambusowe skarpety przeciw komarom i kleszczom

Skarpety przeciw kleszczom i komarom – trekkingowe Outdoor Mosquitostop Deodorant

Outdoor Mosquitostop trekingowe