W 2015 roku stawiamy na nowości i będziemy was zaskakiwać produktami niszowymi, które może nie będą bestsellerami, ale już wiemy że mają największy odsetek re-buy. Czyli jak raz kupisz nie będziesz chciał już nic innego:)

 

Rozpoczynamy od Bioaktywnych skarpet z Algami i Jonami Cynku ZN+

Jak to działa:

Pod wpływem ciepła algi morskie uwalniają do skóry witaminy, minerały i aminokwasy, co pobudza regeneracje tkanek, odżywia, oczyszcza i wentyluje skórę. Dodatkowa zawartość Jonów cynku ZN+ zapewnia unikalną ochronę antybakteryjną, gdyż odcina dostęp tlenu do powstających na skórze i przenoszących się na skarpetkę, bakterii. Powoduje to iż bakterie nie rozmnażają się, a co za tym idzie, nasze stopy są zdrowsze i pozbawione przykrego zapachu (czyt. nie śmierdzą).

 

Dla kogo?

W zasadzie dla wszystkich, którzy mają problemy ze stopami i dla tych, którzy tych problemów nie chcą mieć. W odróżnieniu od innych skarpetek zdrowotnych są „mocniejsze” i nadają się spokojnie do sportu.

Czy osiągną taka popularność jak bambus, który debiutował kilka lat temu? Wątpię, gdyż skarpety te są droższe, ale zapewniamy że warte swojej ceny.

 

Nasza oferta to obecnie 2 modele od firmy STEVEN, wykonane na najlepszych, szyjących bezszwowo maszynach.

Wersja z frotte w cenie 17,99 zł ( kliknij)

Wersja klasyczna w cenie 16,99 zł (kliknij)

 

Jeśli trafiłeś na nasz blog, znaczy oczekujesz czegoś więcej od skarpet, więc nie wahaj się tylko wypróbuj!:)