Justyna Kowalczyk w nastopy.pl 🙂

Co Pani Justyna robi w sklepie nastopy.pl ? Oczywiste jest, że nasza mistrzyni narciarstwa biegowego nie przyszła osobiście zrobić u nas zakupy skarpet, przynajmniej jeszcze nas nie odwiedziła 🙂 . Ponieważ mamy środek sezonu w dyscyplinie Cross-Country, Pani Justyna Kowalczyk przebywa obecnie pewnie gdzieś na zawodach Puchary Świata lub w drodze na nie ( Rybińsk, Nove Mesto, Szklarska Poręba … )
Ale…, w naszym sklepie stacjonarnym pojawił się oryginalny żółty plastron liderki Pucharu Świata Justyny Kowalczyk, wraz z autografem. Justyna Kowalczyk występowała w nim w sezonie 2010/2011.
Jest to niezwykły zaszczyt dla nas, oraz wyróżnienie i z dumą prezentujemy go w naszym sklepie.

Cieszymy się tym bardziej, że mogliśmy go wygrać na aukcji charytatywnej fundacji Pamiętamy  pamięci Michała Bobera i Michała Jeziora. Przekazana przez nas suma ma wspomóc leczenie młodych sportowców, dofinansowywać obozy sportowe dla młodzieży czy pomóc w organizacji turniejów sportowych. Obiecujemy, że będziemy bacznie obserwować działania fundacji i zapewniamy, że pomoc ta była pierwsza ale na pewno nie ostatnią, gdyż podoba nam się jej cel.
Oto zdjęcia plastronu, nawet Rudolf-owi się podoba 🙂

Justynie Kowalczyk życzymy wygrania po raz 4 kryształowej kuli, pokonania Norweżek i sukcesów na każdym polu.
A na marginesie, ciekawe jakie skarpety nosi Justyna Kowalczyk na co dzień i co zakłada do biegówek ?, czy są to skarpety termoaktywne ? 🙂


2 komentarze

mietek · 8 lutego 2012 o 21:24

Extra!! wydaje u was parę złotych na rok, ale inicjatywa naprawdę super. Tylko pochwalić!!

Iza · 15 lutego 2012 o 18:46

Genialne posuniecie:)

Możliwość komentowania została wyłączona.