Jako lider w sprzedaży skarpet online stoimy na pierwszej linii frontu, jeśli chodzi o zapytania klientów co do wszelkiego rodzaju nowinek, trendów, „wynalazków” w świecie skarpet. Nie są nam obce pytania typu: Czy macie skarpety z kokosem? Czy to prawda, że w skarpetach z lnu można chodzić 2 tygodnie? Czy dostaniemy w nastopy.pl skarpety w koty, ryby, pszczoły, bociany itd? Na tej podstawie rozpoznajemy potrzeby społeczeństwa i jeśli uznamy, że warto, zawsze poszerzamy asortyment aby nigdy nie trzeba było mówić klientowi: „Niestety tego rodzaju skarpet nie posiadamy w asortymencie”.

 

Już od kliku lat próbowaliśmy się wstrzelić w kategorię „kolorowe, zabawne, modne skarpety dla mężczyzn i kobiet”. Kolorowe magazyny modowe od zawsze pokazują ludzi biznesu ubranych w garnitury,  dziarsko eksponujących skarpetki  żółte, niebieskie, czerwone, w paski, w romby, w grochy, popijając kawę na lunch break-u.  Coraz częściej widzimy też młodych ludzi w trampkach, sneakersach, vansach dumnie pokazujących piękne wzorzyste skarpety. Ale czy u nas w Polsce widuje się takie obrazki na co dzień? Trzeba przyznać, że coraz częściej! Widzimy to również po analizie wejść na stronę i ilości zakupów.

 

 

Od 2015 roku postanowiliśmy zdecydowanie poszerzyć ten segment. Dołożyliśmy ponad 20 nowych wzorów i cały czas dokładamy kolejne. Bardzo dużą popularnością cieszą się Many Mornings i Cup Of Sox. Dość powiedzieć, że oprócz pięknych kolorowych skarpet we wzory geometryczne t.j.: romby, trójkąty, koła, zyg zaki, mamy bardzo poszukiwane skarpetki w koty, psy, pszczoły, mufinki czy marchewki(?:)). Co najważniejsze wszystkie są produkcji polskiej , najwyższej jakości, super opakowane i opisane. Zależy nam aby dzięki sprzedaży w nastopy.pl promować rodzime marki, tak aby mogły skutecznie powalczyć z liderem na rynku światowym Happy Socks.

 

Pomyślisz po co mi takie skarpety? Gdzie ja w tym pójdę? Wiem bo też tak miałem!!! Zanim zdecydujemy się na konkretny produkt zawsze zamawiamy sample u producenta aby potestować na własnej skórze jakość i odczucia. Tym własnie sposobem chodziłem przez kilka dni w skarpetkach w czerwone romby czy ryby, a uwierzcie mi nie jest to mój styl:) I powiem wam, że coraz częściej do nich wracam. Człowiek czuję się jakoś wyjątkowo, a uśmiechy ludzi kiedy np. przebierasz się na siłowni czy na basenie wcale nie są z kategorii prześmiewczych ale bardziej życzliwych i miłych. Co zresztą często prowokuję rozmowę z nieznajomymi najczęściej, (na szczęście) płci przeciwnej:)

 

Generalnie odpowiedź na pytanie z tematu wg nas brzmi: TAK!

KUP, WYPRÓBUJ, PRZEKONAJ SIĘ SAM!!!!

Link to Oferty (kliknij)