Kolorowe skarpety podbijają serca Polaków. Hitem stały się skarpety nie do pary: lewa inna , prawa inna – spinające się we wspólnym motywie.

Kilka przydatnych rad jak je dobrać i czym się sugerować przy zakupie.

Jeśli chcesz wypróbować moc kolorowych skarpetek i dodać swoim codziennym strojom nieco charakteru, pamiętaj o kilku zasadach. Przede wszystkim przed zakupem dokładnie wczytaj się w skład skarpetek. Ich jakość powinna być jak najwyższa, ponieważ zadaniem tych skarpetek jest przyciąganie do siebie wzroku. Drugą ważną kwestią jest upewnienie się, że skarpetki są na tyle wysokie, że nawet w pozycji siedzącej zasłonią łydki do wysokości nogawek. W przypadku kolorystyki możesz dać ponieść się wyobraźni – sklepy oferują różnorodne pary, od tych spokojnych do naprawdę zwariowanych. Możesz wybrać ciemne skarpetki w zabawne wzorki lub soczyste i wyraziste modele, którymi z pewnością zwrócisz na siebie uwagę.

 

 

Wyróżnij się w tłumie

W bardziej formalnych stylizacjach zazwyczaj wybieramy kolory ciemne i stonowane. Jednak grozi to przeraźliwą nudą i wyglądem w oczywisty sposób formalnym, lecz w żaden sposób nie charakterystycznym. Ciemne buty, czarne lub ciemnoszare skarpetki i reszta stroju w tych samych barwach sprawiają, że cały look zlewa się w ciemną plamę. Aby wyróżnić się z tłumu, warto dodać coś przyciągającego wzrok. Może to być poszetka, ciekawa koszula lub skarpety. Te ostatnie jakiś czas temu podbiły światowy rynek i coraz częściej pojawiają się na polskich ulicach.

Wzorzyste i oryginalne skarpety możesz nosić na co dzień, do jeansów i koszuli bądź marynarki, a nawet zakładać na eleganckie okazje. W zależności od poziomu twojej odwagi i chęci do eksperymentowania, wybrać możesz parę, która będzie choć odrobinę pasować do pozostałych elementów stroju lub taką, która będzie z nimi kontrastować.

 

W nastopy.pl mamy 3 hitowe marki:

Happy Socks – Zobacz Ofertę

Many Mornings – Zobacz Ofertę

Nanushki – Zobacz Ofertę