Myślę, że każdy słyszał o zawodach IronMan. Morderczy wyścig na dystansie 3,86 km pływania, 180,2 km jazdy na rowerze i 42,195 km (maraton) biegu – rozgrywane w ciągu bez żadnych przerw – czyli razem 226,25 km !!! W Polsce dużo bardziej popularne dystanse, ale zawsze w odniesieniu do pełnego Irona 1/8(sprint), ¼( krótki), i ½ ( długi).

IronMan to nie tylko sam dystans ale również nazwa organizacji odpowiedzialnej za najsłynniejszy cykl zawodów. To również marka, która produkuje stroje i akcesoria do triatlonu, w tym również skarpetki. Produkty odznaczają się wyjątkową jakością, tak aby zapewnić maksymalny komfort. Największy nacisk kładzie się tutaj na termo aktywność i szybkość schnięcia, gdyż „ciuchy” muszą schnąc na zawodniku:)

 

Bardzo ważne jest by na tak ciężkie treningi czy zawody posiadać odpowiednie skarpety. Organizacja Ironman stworzyła więc i wyprodukowała u światowego lidera w produkcji skarpet sportowych, najlepiej obecnie zaawansowane technologicznie skarpety sportowe do treningu jak i zawodów. Samo to sprawia że skarpety są doskonałe. Dzięki zaawansowanym technologią zapewniają bezpieczniejszy i  wydajniejszy trening. Serie biegowe, rowerowe, kompresyjne, stopki, opaski, quartery, z celiantem – dotleniające mięśnie,  itd.

Stworzone przez profesjonalistów dla potrzeb każdego i każdej dyscypliny triathlonu. Można powiedzieć skarpetkowy – top, topów !!!

 

W tych skarpetach nie tylko poczujesz lepszy komfort, ale i przy ich pomocy dzięki widocznemu logo IRONMAN pokażesz jaki poziom chcesz lub już reprezentujesz. Skarpety ogólnie są dość drogie rzadko w Polsce spotykane – u nas na początek w specjalnej cenie, gdyż mamy w organizacji swoje wtyki 🙂

 

 

Pełna OFERTA SKARPET(kliknij)