Chcemy czy nie Summer is Gone. Koniec z chodzeniem w spódniczkach, krótkich spodenkach i sandałach czy japonkach bez skarpetek! Nareszcie zaczniecie solidniej kupować w nastopy:) A tak serio to temperatury poszły w dół, poranki są zimne więc szuflada ze skarpetkami idzie w ruch.

Pewnie część z Was potrzebuje odświeżyć skarpetkową garderobę, bo albo to pary się dziwnym zbiegiem okoliczności rozkompletowały, albo skarpety które były dobre na koniec wiosny jednak nadają się do wymiany.

Postaram się podpowiedzieć jakie skarpety warto mieć w tym okresie aby zapewnić sobie i swoim stopom komfort. Skarpety muszą być ciepłe, bezuciskowe, termoaktywne, bezszwowe, ładne i w dobrej cenie:)

 

 

MUST HAVE TOP 5

1. Bestseller niezmienne od 2010 roku.

JJW MEDIC DEO(kliknij) – skarpety z wyższym bez uciskowym ściągaczem i dodatkowa warstwą frotte. Zapewniają bardzo dobrą regulację termiczną, bardzo długo się trzymają.

2. Cienką skarpetka z wełną

JJW WOOL DEO(kliknij) – cienkie, ciepłe, gładkie, bezszwowe. Idealne do „garniturowego” stylu ubierania się.

3. Nowość wciąż wspinająca się w bestsellerach

Steven model 111(kliknij) – cała frotowa, wygodna i bez uciskowa. Wersja, która łączy w sobie nr 1 i nr 2 typowa przejściówka.

4. Wełna do butów casual – na co dzień

COMODO WOOL(kliknij) – spora zawartość wełna. Za gruba do eleganckiego buta, idealna do butów typu „adidas”, na co dzień.

5. Produkt na jeszcze większe mrozy.

TREKKING WINTER(kliknij) – bardzo duża zawartość wełny, skarpeta bardzo ciepła, termo regulująca. Stopa nie poci się.

 

 

Poza rankingiem produkt który jest teraz w prawie każdej paczce.

SKARPETY DO SPANIA(kliknij) – wyprodukowane z akrylu przez co ciepłe, luźne i nie uciskające. SPRAWDŹ>>>