skarpety nessi
 

Wszystkim poszukującym profesjonalnych skarpet sportowych polecamy zapoznanie się z produktami marki NESSI, a oto dlaczego:

 

Polska marka Nessi powstała w celu dostarczania profesjonalnej odzieży dla sportowców, do wszelakich dyscyplin sportowych. Firma rodzinna z siedzibą w Kętach jest prowadzone przez ludzi zaangażowanych bardzo mocno w sport i  na podstawie swoich doświadczeń jak i ludzi współpracujących powstają najwyższej jakości skarpetki sportowe.

Nessi poprzez swoją działalność wspiera kluby, organizacje sportowe, dostarczając dla nich swoje profesjonalne skarpety – przykładowo 1 ligowy klub siatkówki UMKS Kęczanin Kęty.

 

Stwierdzę od razu, że skarpety Nessi są to bardzo dobre produkty. Wynikać to też może z tego, że skarpetki Nessi są produkowane w Polsce – co w dzisiejszej erze „chińszczyzny” jest bardzo na „+”. Nowoczesne technologie produkcji i wysoko gatunkowe przędze, również składają się na sukces tych skarpet. Skarpety Nessi występują w bardzo bogatej gamie kolorystycznej, od kolorów stonowanych do seledynów czy fioletów. W większości są w pełni temoaktywne, posiadają strefy wentylacji oraz wzmocnienia.

Jeśli potrzebujesz skarpetki do biegania, skarpety rowerowe, trekkingowe, do siatkówki, stopki, ….., skarpety na co dzień,…,  to marka Nessi jest właśnie dla Ciebie.

 

Opinie naszych klientów o skarpetach Nessi również są bardzo dobre. W naszej ofercie znajdują się wszystkie skarpety marki Nessi, ale pozwolę sobie wyróżnić trzy z nich:

 

Skarpety Nessi Multisport (kliknij) – skarpety uniwersalne do wszelakich sportów, dla mnie osobiście ulubione moje nie są. Ale cały czas słyszę „to są najlepsze skarpety jakie miałem/am na nogach” – no to chyba coś w nich jest 🙂 .

 

Stopki Nessi (kliknij) – wiele modeli, różnorodna kolorystyka, do sportu jak i na co dzień.

 

Getry piłkarskie Nessi (kliknij) – bardzo dużo modeli, getry jednobarwne po wielokolorowe. Ciekawostką jest, że Nessi produkuje profesjonalne getry piłkarskie oczywiście dla dorosłych ale również getry piłkarskie dla dzieci w rozmiarach 27-30 i 31-35 co jest bardzo rzadko spotykane.

 

Więcej produktów marki Nessi znajdziecie TUTAJ (kliknij).

 

Sklep nastopy.pl pozdrawia Wojciecha i Norberta oraz całą markę Nessi, bo to naprawdę bardzo porządna struktura 🙂