heat holders nastopy cieple skarpet

 

Jedyne i niepowtarzalne skarpety. Jeśli kupisz Heat Holders nie ma możliwości aby było Ci zimno.  A wszystko dzięki innowacyjnemu wykorzystaniu Akrylu oraz 3 fazowemu procesowi plecenia. Przeczytaj poniższy teks by poznać tajemnice ich nieprzeciętnych termicznych właściwości.

 

 

Oglądnij spot reklamowy i dowiedz się więcej o skarpetach Heat Holders 🙂

 

 

Skarpety Heat Holders posiadają niespotykany współczynnik ciepłoty o wartości 2.34 – czyni je to, jak dotychczas, najcieplejszymi skarpetami dostępnymi na naszym rynku a może i najcieplejszymi skarpetami jakie kiedykolwiek zostały stworzone na świecie.

 

By zrozumieć dlaczego te skarpety są tak wyjątkowe, musimy poznać historie zanim je stworzono. Przed rokiem 2006 jakość skarpet termicznych była raczej słaba. By zagwarantować sobie ciepłotę stóp ludzie zakładali często 2 pary skarpet i to czasem nie wystarczało, by dostatecznie ogrzać stopy i zapewnić jej izolację. Aż w końcu skonstruowanie w Anglii skarpet HeatHolders, produkt ten diametralnie poprawiła sytuację. Dopasowane do Lewej i Prawej stopy,  ciepłe skarpety okazały się na prawde potrzebne każdemu, szczególnie w zimne dni. Aby zrozumieć dlaczego są one takie wyjątkowe i w odróżnieniu od zwykłych skarpet tak ciepłe, należy zapoznać się z budową ich 3 fazowego systemu termicznego.

 

najcieplejsze skarpety

 

Faza 1:

W skarpetach Heat Holders użyto specjalnego splotu akrylu. Poszczególne sploty są odizolowana od siebie, tworząc mikro poduszki powietrzne gdzie gromadzą ciepło. Zapewni im to nie tylko ekstremalnie wysokie właściwości termiczne ale i nadaje im miękkość w styku ze ludzka skórą.

Faza 2:

Grube i długie frotte z opatentowana technologia plecenia. W odróżnieniu od zwykłych skarpet długie i sprężyste frotte nie pozwala na dopływ zimnego powietrza w obręb splotów skarpety.

Faza 3:

Każda para skarpet Heat Holders poddawana jest intensywnemu procesowi czesania.

Działanie to zapewnia gromadzenie się maksymalnej ilości ciepłego powietrza bardzo blisko skóry, co powoduje że są tak bardzo termoaktywne.

 

Ten właśnie 3 fazowy proces z sprawia, że są one 2 razy cieplejsze od zwykłych skarpet termicznych i aż 7 razy cieplejsze od standardowych skarpet bawełnianych.

 

 

Skarpety Heat Holders są dostępne zarówno dla kobiet jaki i dla mężczyzn, w wersji do połowy łydki jak i jako wysokie podkolanówki. Od jednobarwnych po wielokolorowe, z systemami antypoślizgowymi w dopasowanych dla każdego rozmiarach.

 

Są idealne dla każdego, szczególnie w chłodne dni, do pracy w ogrodzie, na polowania, jaki po prostu by usiąść w nich w domu wieczorem czy do spania.

Jak pracujecie ciężko na budowie i marzniecie cały dzień na dworze, wybieracie się na ryby, do lasu, czy po prostu na spacer w chłodna pogodę lub po prostu spędzacie czas w domu przy otwartym oknie przed telewizorem wypoczywając po męczącym dniu w potrzebie ciepła oraz miękkości…..  i do wielu innych czynności, Heat Holders są właśnie dla Was !!!

 

 

 

Skład:

  • 91% Akryl,
  • 5% Nylon,
  • 3% Polyster,
  • 1% Elastan

Najcieplejsze skarpety świata Heat Holders dostępne są w ofercie sklepu NASTOPY.PL (Kliknij Tutaj)


2 komentarze

Iza · 11 grudnia 2012 o 21:58

Jako największy zmarzluch , z nóżkami tak zimnymi jak te kurze w galarecie po całonocnym leżakowaniu w lodówce, musiałam, po prostu musiałam, zakupić te skarpetki:)
Jakie odczucia???
Gdy otwarłam paczkę (pięknie zapakowaną jak na świąteczny prezencik) urzekła mnie ich grubość! Bo są to naprawdę najgrubsze skarpetki w mojej kolekcji:) W środku mięciutkie i bardzo przyjemne.
Po założeniu na stopy od razu robi się cieplej ale najlepiej spisują się ubrane np po kąpieli-czyli założone na wcześniej rozgrzane stópki. Moje naprawdę są jak sopelki więc gdy zakładam je jak już jest mi w stopy zimno efektu aż tak spektakularnego nie zauważam.
Skarpetki są bardzo grube zatem nadają się idealnie na grzanie kończyn gdy siedzi się w domku, nie nazwałabym ich „wyjściowymi”, chyba że goście których odwiedzamy są zaprzyjaźnieni i wyluzowani i nie będą zwracać uwagi na nogi niczym u Shreka:)
Ich obszerność rodzi też problem z ubraniem ich do standardowego obuwia jakie nosi się zimą w mieście- o ile do trekingów z zapasem zarówno w długości jak i tęgości nie ma problemu- to już skórzane dość wąskie traperki mają kłopot by pomieścić stopę w tych skarpetkach.

Podsumowując:
Skarpetki są warte swej ceny, choć początkowo zastanawiałam się czy warto tyle na nie wydać. Od kiedy skorzystałam z oferty Waszego sklepu, a było to dobry rok temu, chyba doceniłam jednak stópkowy komfort:) Cytując klasyków reklamy „jestem tego warta” Nie żałuję absolutnie, że mam holdersy w swej szafeczce:) Na pewno zwiedzą ze mną górskie połacie w trakcie sylwestrowego wyjazdu w głuszę gdzie być może będziemy odcięci od cywilizacji. I może dzięki temu zapomnę, że moje krążenie w stopach zimą jest na urlopie:)

Zuza · 14 grudnia 2012 o 18:17

Zakupiłam skarpety Heat Holdersy dla mnie i dla męża. Jesteśmy super zadowoleni. Ciepłe, przyjemne i na prawdę nogi nie marzną 🙂 . Mąż jest pracuje dużo na dworze (buduje autostrady) teraz gdy jest zimno bardzo sobie je chwali. Ja używam ich raczej w domu 🙂

Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt.

Zuza

Możliwość komentowania została wyłączona.