Sezon Narciarski 2014/2015 tuż za rogiem.

 

Czy ten sezon okaże się lepszy niż poprzedni? Czy w tym roku jadąc na stok jest szansa na świeżą warstwę śniegu każdego dnia? „Nos” i doniesienia meteorologiczne mówią nam, że w tym roku zima będzie dużo lepsza niż poprzednio, tak więc będzie okazja się wyszaleć.

Brak dobrej zimy w zeszłym roku oznacza dla Was również jedną optymistyczną wiadomość. Wasz ulubiony sklep Nastopy.pl 😉 odkupił stany magazynowe skarpet od wiodących producentów m.in. Head, Columbia, Contim i mamy je dla Was w super cenach!!

 

Skarpety na narty i na deskę, termoaktywne, cieplutkie, nieuciskające, z zawartością Welny Merino, super odprowadzające wilgoć, oddychające…ufff, czego chcieć więcej! W 2008 sprzedawaliśmy skarpetki bawełniane po 25 zł i szły jak woda. Po 6 latach mamy towar o niebo lepszy , a kosztuje mniej – dziwny jest ten świat :). Do tego dochodzą modele regularne z najnowszych kolekcji.

 

Sprawdź całą naszą gamę skarpet narciarskich KLIKNIJ TUTAJ (obecnie są to 23 modele – w różnej kolorystyce), na pewno znajdziecie coś dla siebie 🙂

Do zobaczenia na stoku !.