Blog nastopy.pl powstał aby edukować wszystkich zainteresowanych tematem w zakresie doboru, zastosowania oraz przeznaczanie poszczególnych rodzajów skarpet. Cechy te wynikają głównie z rodzaju użytych materiałów oraz budowy skarpety.

W naszych artykułach publikujemy własne opinie wynikające z przeprowadzonych testów i krytykujemy lub polecamy odpowiednie typy skarpet, nie tylko te które znajdują się w naszej ofercie. Taka jest idea naszych starań – by Państwo dowiedzieli się coś więcej i podjęli słuszny dla siebie wybór.

 

Pierwszy raz nie możemy się powstrzymać i „polecimy” czysto prywatnie.  Powód jest prosty. Podczas przeprowadzki naszego sklepu stacjonarnego z os II Pułku Lotniczego na ulice Makuszyńskiego w Krakowie, uświadomiliśmy sobie, że mamy niesamowitą ilość skarpet narciarskich z końcówek kolekcji 2011/2012.  Skarpety te „chodziły” w naszym sklepie po 40-100 zł, a teraz jak się okazało również dla nas, mamy po kilka ostatnich sztuk w danym kolorze/rozmiarze i podało hasło: ”wyprzedajmy to po cenie zakupu lub niżej bo nowe kolekcje się zbliżają”.  Prawda odnośnie chociażby skarpet jest taka, że nowa kolekcja skarpet Columbii lub Salomona to nie nowy model po faceliftingu BMW, który zmienia się mocno co kilka lat i każdy chciałby mieć NOWY – przynajmniej jak tak uważam.  W związku  z tym macie jedyna i nie powtarzalna szansę aby kupić BMW w cenie Fiata Doblo:) (tutaj się trochę śmieję gdyż właśnie kupiliśmy Doblo do transportu dla naszych klientów po Krakowie i szału nie ma, ale cena dobra).

 

Cechy skarpet narciarskich które wrzuciliśmy na wyprzedaż:

  • Zero bawełny tylko termoaktywne materiały (Merino, Polipropylen, Thermolite , Coolmax, itd),
  • Tylko skarpet z płaskim szwem,
  • Większość z zawartością wełny MERINO. Twoje stopy zawsze w cieple i suche,
  • Budowa techniczna: strefy wentylacji, kanaliki odprowadzające wilgoć, wzmocnione piety oraz palce, opaski elastyczne.

SKARPETY NARCIARSKIE NA WYPRZEDAŻY

 

 

Słowem kupujcie przed sezonem bo i tak kupujecie na kilka sezonów. Wyczyśćcie nasze magazyny, bo my musimy brać najnowsze kolekcje od producentów, a Wy możecie korzystać z okazji. A towaru nie ma dużo, więc dla wszystkich na pewno nie starczy :).

OTO LINK DO TYCH PIĘKNYCH OKAZJI –   SKARPETY NARCIARSKIE WYPRZEDAŻ (kliknij)