We wpisie tym nie chciałbym Wam przedstawiać całej marki TODO, znanej przede wszystkim profesjonalnych skarpet trekkingowych i narciarskich. Skoncentruje się dzisiaj właśnie na tym drugim wyrobie a mianowicie skarpetach narciarskich TODO.

 

Todo oferuje na dzień dzisiejszy dwa modele skarpet narciarskich:

1. Profesjonalne skarpety narciarskie termiczne SNOW DRILL – głównie dla dorosłych osób (kliknij)

2. Skarpety narciarskie w wełną SKI KIDS MERINO – dla dzieci, w najmniejszych nawet rozmiarach (kliknij)

 

skarpety narciarskie ciepłe

 

1. Skarpety narciarskie SNOW DRILL.

 

Skarpety te to produkt dla narciarzy którzy spędzili już kilkanaście zim na stoku, ale i dla początkujących którzy mogą od początku swojej przygody stosować najlepsze skarpetki. Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów i jakości wykonania – GWARATNUJĄ pełny komfort Twoim stopą i podudziu (goleń, łydka) podczas jazdy na nartach.

 

skarpety narciaskie termoaktywne

 

Skarpety narciarskie Snow Drill są doskonale dopasowane i w pełni termoaktywne (noga nie poci się), zapiewniając idealną temperaturę twoim stopą podczas jazdy w każdych niemalże warunkach. Kilka lat doświadczeń w sprzedaży skarpet daje nam takie podsumowanie: skarpety narciarskie powinny być ciepłe, dopasowane, nie za grube – te właśnie takie są.  W skarpetach tych poczujesz co to znaczy komfort i jakość podczas jazdy na stoku. Skarpety zawierają Meryl Skinlife zapewniający antybakteryjność, co powoduje, że Twoje stopy będą zawsze świeże i suche.

 

skarpety narciarskie profesjonalne

 

 

2. Skarpety narciarskie SKI KIDS MERINO – dla dzieci.

 

Skarpety  Ski Kids Merino sa przeznaczone dla najmłodszych narciarzy. Zostały wykonane specjalnie z przeznaczeniem dla najmłodszych narciarzy, na wzór skarpet narciarskich dla dorosłych.  Posiadają wszelkie systemy potrzebne i wymagane narciarzowi – najmłodszemu szczególnie :). Ochrona golenia, ocieplenie palców, opaski zabezpieczające prze przesuwaniem skarpety.

 

 

ciepłe skarpety narciarskie dla dzieci

 

Dodatkowo skarpetki są bardzo ciepłe, w składzie znajduje się Wełna Merino i Akryl zapewniające ciepło w stopy (jest to kombinacja materiałów stosowanych w najcieplejszych skarpetach). Twoje dziecko nie zmarznie już podczas jazdy czy nawet stojąc w kolejce do wyciągu, dziecku będzie ciepło w stopy nawet w najmroźniejsze dni :). Pozostałe materiały zapewniają skarpecie dopasowanie do stopy i w całości dostarczają unikatowy komfort termiczny.Duża termoaktywność Ski Kids Merino, chroni stopy dziecka również przed zawilgoceniem.

 

skarpety narciarskie wełniane