Skarpety FLIGHT TRAVEL 80 DEN na lepsze krążenie w podróży, do Samolotu i Autobusu

Skarpety FLIGHT TRAVEL 80 DEN na lepsze krążenie w podróży, do Samolotu i Autobusu - czarny
Skarpety FLIGHT TRAVEL 80 DEN na lepsze krążenie w podróży, do Samolotu i Autobusu - czarny
Cena: 66,99
Producent: IOMI - Zobacz pozostałe modele
Koszt wysyłki: 0 zł (?)
Wysyłka: 1-2 dni robocze
Wybierz kolory i rozmiary
Rozmiar Kolor Dostępność Zamawiana ilość
39-42 czarny 14

43-45 czarny 15

46-50 czarny 8

Flight and Travel Compression Socks- podkolanówki do podróży.

Podkolanówki do podróży, pomagające utrzymać regularny przepływ krwi oraz zmniejszające ryzyko powstawania zakrzepów krwi- Zakrzepicy. Wersja 80DEN- odrobinę grubsza, świetnie  zapobiegają puchnięciu kostek i niwelują dyskomfort podczas długich podróży samolotem, samochodem, autobusem itp.

Właściwości i cechy produktu:

  • Zapobiegają problemom z krążeniem, takich jak zakrzepica żył głębokich (DVT), obrzęk stawów skokowych, obolałe i zmęczone nogi w leczeniu i zapobieganiu i wczesnym powierzchownych żylaków.
  • Długie okresy bezczynności w połączeniu ciasnymi miejscami, które występują podczas długich podróży, mogą powodować szereg problemów krążenia, w tym zakrzepicy żył głębokich.
  • Skarpetki mogą być noszone normalnie w celu zwiększenia komfortu nóg.

Podkolanówki kompresyjne, skarpety ze stopniowo zwiększaną kompresją- największa kompresja występuje nad stopą w okolicy stawu skokowego i stopniowo maleje w górę, aż do okolic kolana. Pomaga to w utrzymaniu regularnego przepływu krwi z powrotem do nóg i serca oraz zmniejsza ryzyko powstawania zakrzepów krwi- Zakrzepicy. Skarpety podróżne pomagają również zapobiegać obrzękom kostek i zmęczonym obolałym stopom, które pojawiają się w wyniku długich podróży i związanego z nimi nienaturalnego siedzenia. Materiał, z jakiego są wykonane skarpetki, jest najwyższej jakości, rozciągliwy i idealnie dopasowujący się do ciała. Bardzo polecane dla osób, podróżujących samolotem na trasach transoceanicznych. Nie musisz wstawać co chwilę z fotela, by zwiększyć krążenie w nogach, dzięki kompresji 18mmHg (przy kostce o obwodzie 24cm) skarpety zapewnią prawidłową pracę układu krążenia. Kobiety w zaawansowanej ciąży również korzystają ze skarpet tego typu, by nie odczuwać „puchnięcia” w nogach podczas dłuższego siedzenia.

 

 

skarpety do samolotu

Skład:

  •  88% Nylon,
  • 12% Elastan.

Jak dbać o produkt?   

  • Pranie w temperaturze nieprzekraczającej 40°C,
  • Nie wybielać,
  • Nie suszyć w suszarce bębnowej,
  • Nie prasować,
  • Nie czyścić chemicznie.

Wyprodukowane w UK.